آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما کرمانشاه

کرمانشاه

کرمانشاه بزرگترین شهر کردنشین و پرجمعیت ترین شهر غربی ایران می باشد. قدمت شهر کرمانشاه به قرن چهارم میلادی بر می گردد. نقطه اوج این شهر در زمان ساسانیان به عنوان دومین پایتخت این سلسله بوده است. و در حال حاضر پس از تخریب های بسیار در جنگ تحمیلی ، یکی از شهر های مهم تاریخی و فرهنگی ایران محسوب می شود؛ که سالانه میلیون ها گردشگر ایرانی و خارجی را به خود جذب می کند.

بلیط هواپیما کرمانشاه

برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد کرمانشاه از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد کرمانشاه را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی کرمانشاه

فرودگاه بین المللی کرمانشاه که با نام فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی نیز شناخته می شود. مهم ترین فرودگاه منطقه غربی ایران و جزء 10 فرودگاه اصلی ایران می باشد. فرودگاه اشرفی اصفهانی دارای 2 ترمینال کاملاً مجزا و تکمیل می باشد. یکی برای پرواز های بین المللی و بخش نوساز تر به بلیط هواپیما پرواز های داخلی اختصاص داده شده است.

  

در فرودگاه کرمانشاه در طول یک هفته حدود 110 پرواز داخلی و خارجی صورت می گیرد. در ادامه لیست 11 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند؛ آورده شده است.

هواپیمایی کاسپین ایران ایرتور هواپیمایی زاگرس کیش ایر
هواپیمایی آسمان ایران ایر هواپیمایی آتا قشم ایر
هواپیمایی معراج ماهان ایر هواپیمایی پویا  
آژانس هواپیمایی طاها گشت