آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما شیراز

شیراز

شیراز مرکز استان فارس، با نام های بسیاری نظیر، شهر شعرو بهارنارنج، شهر راز و عشق، شهر شعر و ادب و ... شناخته می شود. قدمت این شهر بی نظیر مربوط به قبل از دوره ساسانیان می باشد. هم اکنون نیز یکی از پر رونق و جذاب ترین شهر های ایران از نظر گردشگران داخل و خارج می باشد.تخت جمشید،آرامگاه حافظ، آرامگاه سعدی، دروازه قرآن، مسجد و بازار وکیل، ارگ کریم خان و ... فقط گوشه ای از جذابیت های بی شمار شهر عاشقان، شیراز می باشد.

بلیط هواپیما شیراز

برای خرید بلیط هواپیما شیراز، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد شیراز از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد شیراز را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی شیراز

فرودگاه بین المللی شیرازکه با نام فرودگاه شهید دستغیب نیز شناخته می شود. مجهزترین فرودگاه بین المللی کشور از لحاظ دارا بودن پیشرفته ترین رادار های جهان و تجهیزات الکترونیک و ناوبری می باشد. همچنین پس از سه فرودگاه پرتردد کشور، در جایگاه چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد ایران قرار دارد. این فرودگاه دارای 2 باند پروازی پیشرفته و 2 ترمینال یکی مربوط به پرواز های داخلی و یکی مربوط به ممسافران پرواز های خارجی می باشد.

فرودگاه بین المللی شیراز، به طور کلی به 33 مقصد داخلی و خارجی پرواز انجام می دهد. البته گاهی به کشورهای روسیه، پاکستان، سودان و مصر نیز پرواز دارد. در ادامه لیست 15 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند، آورده شده است.

فروش بیشترین بلیط هواپیما شیراز، از تهران به شیراز و بالعکس ( شیراز به تهران ) می باشد. 

 

ایران ایر هواپیمایی آسمان ساها ایر هواپیمایی معراج
ماهان ایر هواپیمایی تابان وارش ایر هواپیمایی آتا
قشم ایر هواپیمایی زاگرس پویا ایر هواپیمایی سپهران
کیش ایر هواپیمایی کاسپین ایران ایرتور  
آژانس هواپیمایی طاها گشت