آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در مشهد

مشهد

شهر مشهد، مرکز استان خراسان رضوی همانطور که می دانید به علت وجود بارگاه مقدس امام رضا (ع)، قطب اصلی سفر زیارتی کشور و همچنین مسلمانان غیر ایرانی می باشد. به همین دلیل سالانه میلیون ها نفر برای زیارت این امام بزرگوار وارد این شهر می شوند. همین امر باعث ساخته شدن هتل های بسیار زیادی در این شهر شده است که هر کدام حتی ارزان ترین آن ها در تلاش هستند بهترین امکانات را در اختیار زائران  قرار دهند.

رزرو هتل مشهد در طاهاگشت

به راحتی می توانید برای رزرو هتل مشهد در سایت طاهاگشت، در میان تمامی هتل های موجود، متناسب با خواسته خود و مناسب ترین قیمت، هتل را رزرو نمایید.

جستجو و رزرو هتل

در قسمت جستجویی که در بالا صفحه قرار گرفته است، شهر مورد نظر، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق و مسافرین را مشخص نمایید. و در آخر گزینه جستجو را بزنید. نتیجه جستجو، تمام هتل های موجود برای مشهد  به همراه عکس و اطلاعات مختصری درباره هتل می باشد، که نمایش داده می شود. همچنین در مقابل نام هر هتل مجموع قیمت تمام مدت اقامت برای کل مسافران نمایش داده می شود. حال پس از انتخاب هتل، گزینه رزرو را بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات، انتخاب اتاق ها و پرداخت اینترنتی هزینه اتاق، واچر هتل را دریافت نمایید.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش مشهد آشنا خواهیم شد.

هتل الماس 2        5 ستاره

بدون شک و با اختلاف زیاد بزرگترین و بهترین هتل شهر مشهد مقدس هتل الماس 2 می باشد. این هتل بزرگ و لاکچری در سال 1396 در 25 طبقه با 216 اتاق راه اندازی شد. اتاق ها سوئیت های این مجموعه از طبقه یک تا شانزدهم و امکانات دیگر هتل در طبقات دیگر می باشند. یکی از ویژگی های جالب این هتل طراحی برخی از اتاق ها به سبک روسی، آفریقای، صفوی، هندی، ترکی، عربی و ایرانی می باشد. هتل الماس دو در خیابان امام رضا اصلی ترین خیابان متصل به حرم واقع شده است.

هتل کیانا مشهد      4 ستاره

اگر به دنبال هتلی عالی با قیمتی بسیار مناسب می باشید. هتل کیانا مشهد که در سال 1391 افتتاح شده است، با طراحی داخلی لوکس، اتاق های شیک و تمیز در 7 طبقه با 110 اتاق به هتلی پرطرفدار تبدیل شد. این هتل در نزدیکی حرم قرار گرفته و همین امر عامل اصلی مشهور شدن این هتل شده است.

هتل سهند مشهد     3 ستاره

هتل سهند مشهد، هتلی سه ستاره با 60 اتاق در 7 طبقه می باشد که در سال 1392 افتتاح شد. این هتل در فاصله تقریبا 1 کیلومتری از حرم و نزدیک به بازار رضا و هفده شهریور قرار گرفته است. این هتل در سال 1397 به طور کامل بازسازی شد و در حال حاضر با پرسنلی مجرب اقامتی آرام را برای مسافران به وجود آورده اند.

 

هتل سهند مشهدهتل کیانا مشهدهتل الماس مشهدهتل الماس دو مشهد

آژانس هواپیمایی طاها گشت