آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما اهواز

اهواز

شهر اهواز، مرکز استان خوزستان واقع در جنوب غرب کشور می باشد. این شهر در ساحل پر آب ترین رود ایران، رود کارون، و در همسایگی شهر های مهمی همچون آبادان، مسجد سلیمان، شوشتر، ماهشهر، دزفول و شوش قرار گرفته است. اهواز به دلیل نداشتن پوشش گیاهی کافی و مناسب یکی از گرم ترین نقاط ایران تبدیل شده است. اما با این وجود، به دلیل وجود کارخانه های مادر و چاه های نفت بسیار زیاد در شهر، افراد زیادی به این شهر مهاجرت می کنند.

بلیط هواپیما اهواز

برای خرید بلیط هواپیما اهواز، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد اهواز از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما داخلی به مقصد اهواز را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی اهواز

این فرودگاه یکی از مهم ترین مراکز جابه جایی مسافر و حمل و نقل باری در حاشیه شهر اهواز و در جنوب غربی ایران می باشد. به تازگی در محل قرارگیری فرودگاه بین المللی اهواز میدان نفتی عظیمی کشف شده است. در نتیجه تصمیم به ساخت فرودگاه جدید و جابه جایی فرودگاه شده است.

فرودگاه اهواز امروزه نسبتاً جزو فرودگاه های شلوغ کشور محسوب می شود. و روزانه حدود 85 پرواز داخلی و خارجی در آن صورت می گیرد. در ادامه لیست 12 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند، آورده شده است.

ایران ایر هواپیمایی آسمان ایران ایرتور هواپیمایی کاسپین
کیش ایر هواپیمایی آتا هواپیمایی ماهان هواپیمایی اترک
قشم ایر هواپیمایی تابان هواپیمایی زاگرس هواپیمایی کارون
آژانس هواپیمایی طاها گشت