آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما قشم

قشم

جزیره قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس در استان هرمزگان می باشد. این جزیره با داشتن جاذبه های بسیاری مانند طبیعت جذاب ، مراکز خرید رنگارنگ، مکان های تاریخی و صد ها امکانات گردشگری دیگر ؛ امروزه به شهری مهم در جذب توریست کشور می باشد. قشم با مساحت 1491 کیلومتر، 2.5 برابر بحرین، دومین جزیره بزرگ خلیج فارس می باشد.

بلیط هواپیما قشم

برای خرید بلیط هواپیما قشم، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد قشم از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما داخلی به مقصد قشم را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی قشم

فرودگاه بین المللی قشم، در روستای دیرستان جزیره قشم قرار گرفته است. به همین دلیل با نام فرودگاه دیرستان نیز شناخته می شود. این فرودگاه یکی از پنج فرودگاه اختصاصی کشور می باشد ؛ که تنها پرواز های تهران به قشم و بالعکس قشم به تهران را به صورت روزانه انجام می دهد. پرواز به مابقی شهر های کشور فقط دو یا سه روز در هفته انجام می شود.

این فرودگاه به بسیاری از فرودگاه های بزرگ و مهم داخلی مانند مهرآباد، شهید هاشمی نژاد مشهد، شهید بهشتی اصفهان، شهید دستغیب شیراز، کیش و کرمانشاه پرواز دارد. در ادامه لیست 10 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند، آورده شده است.

ماهان ایر هواپیمایی تابان کیش ایر هواپیمایی معراج
قشم ایر هواپیمایی کاسپین ایران ایرتور هواپیمایی زاگرس
ایران ایر هواپیمایی آسمان    
آژانس هواپیمایی طاها گشت