آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما اصفهان

اصفهان

شهر اصفهان، سومین شهر بزرگ و پرجمعیت کشور پس از تهران و مشهد می باشد. این شهر در طول تاریخ ایران، دو دوره پایتخت اول بوده است، و امروزه با داشتن بیش از 6000 اثر تاریخی، طبیعت بی نظیر و موقعیت مکانی مناسب، هم اکنون شهری مهم و محبوب در لیست سفر، گردشگران سراسر جهان می باشد. 

بلیط هواپیما اصفهان

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد اصفهان از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد اصفهان را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی اصفهان

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی، قدیمی ترین فرودگاه کشور است و توانسته است در سال 1395 با نشست و برخاست 23 هزار پرواز بیشترین آمار خود را به ثبت برساند. این فرودگاه دارای دو ترمینال خارجی و داخلی می باشد که هر کدام جداگانه تمام امکانات مورد نیاز مسافران را برخوردار می باشند. 

 

در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در 365 روز سال حدود 900 پرواز به مقاصد داخلی و 300 پرواز بین المللی صورت می گیرد. در ادامه لیست 10 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند به ترتیب پر فروش ترین بلیط هواپیما آورده شده است.

ایران ایر هواپیمایی آسمان قشم ایر هواپیمایی معراج
کیش ایر هواپیمایی آتا ماهان ایر هواپیمایی زاگرس
ایران ایرتور هواپیمایی کاسپین    
آژانس هواپیمایی طاها گشت