آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما مشهد

مشهد

مشهد دومین شهر پرجمعیت کشور پس از تهران است؛ و به دلیل قرارگیری آستان مقدس علی ابن موسی الرضا ع ، امام هشتم شیعیان، مهم ترین شهر زیارتی ایران، و دومین شهر مهم مذهبی جهان محسوب می شود. همچنین نام شهر که در لغت به معنای شهادتگاه و شهود، و محل قبور الئمه می باشد، مشهد گذاشته شده است. شهر مقدس مشهد در شمال شرق کشور و در همسایگی شهر های داخلی سرخس، نیشابور و چناران قرار گرفته است.

بلیط هواپیما مشهد

برای خرید بلیط هواپیما مشهد، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد مشهد از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی، به مقصد مشهد را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی مشهد

این فرودگاه در جنوب شرقی شهر مشهد و در فاطله 8 کیلومتری از حرم مطهر قرار گرفته است. این فرودگاه پر رفت و آمدترین فرودگاه ایران می باشد؛ که توانست در سال 1394 با رشد 17 درصدی نسبت به سال 1393، جابه جایی 10 میلیون مسافر و 86 تن بار را مدیریت کند. این فرودگاه دارای 2 ترمینال می باشد. ترمینال اول مربوط به مسافرانی که بلیط هواپیما داخلی و ترمینال دوم مربوط بهمسافران پرواز های خارجی می باشدو می باشد.

فرودگاه بین المللی مشهد به طور مکرر به 30 شهر داخلی و 27 شهر در آسیای مرکزی، خاورمیانه، شرق آسیا و اروپا پرواز دارد. در ادامه لیست 13 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند، آورده شده است.

 

ماهان ایر هواپیمایی آتا ساها ایر هواپیمایی زاگرس
ایران ایر هواپیمایی آسمان سپهران ایر هواپیمایی معراج
قشم ایر هواپیمایی کاسپین پویا ایر هواپیمایی تابان
ایران ایرتور      

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت