آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تبریز

تبریز

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی و یکی از کلان شهر های مهم ایران می باشد. این شهر همیشه در طول تاریخ ایران نقش پررنگی داشته است. همچنین طولانی ترین سابقه در پایتخت بودن را دارد. اکنون عنوان پیشرفته ترین و زیباترین شهر ایران را دارد. شهر تبریز شهر اولین ها می باشد.

تبریز افتخار داشتن اولین چاپخانه، اولین ترجمه کتاب، اولین کتابخانه عمومی، اولین آتش نشانی، اولین سینما، اولین کارخانه چینی سازی، اولین کارخانه تولید برق، اولین مدرسه کر و لال ها، اولین پایگاه لرزه نگاری، اولین دایره المعارف، اولین شهر دارای تلفن و تنها شهر بدون گدا ایران را به نام خود ثبت کرده است.

تبریز در هر چهار فصل دیدنی و خاص می باشد و همیشه با ویژگی های شگفت انگیزش شما را راضی نگه خواهد داشت. اما از نظر آب و هوایی بهترین زمان سفر به این شهر را، بهار و پاییز می دانند. در این دو فصل هوا نه خیلی سرد و نه خیلی گرم می باشد و از طرف دیگر قیمت بلیط هواپیما ارزان تر از قبل شده است.

بلیط هواپیما تبریز

برای خرید بلیط هواپیما تبریز، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد تبریز از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد تبریز را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی، در شمال شهر تبریز واقع شده است. این فرودگاه از سال 1329 شروع به فعالیت کرده است، و امروزه نیز یکی از مهم ترین و پر ترددترین فرودگاه های کشور می باشد؛ که قطب اصلی فعالیت شرکت های هواپیمایی آتا و ایران ایرتور می باشد. فرودگاه تبریز دارای 3 ترمینال می باشد، یکی برای پرواز خارجی، یکی برای پرواز های داخلی و یکی دیگر برای حجاج اختصاص داده شده است.

فرودگاه تبریز در یک هفته حدود 200 پرواز داخلی و 20 پرواز خارجی را مدیریت می کند. در ادامه لیست 10 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند؛ آورده شده است.

 

ایران ایر هواپیمایی آسمان قشم ایر هواپیمایی معراج
کیش ایر هواپیمایی آتا ماهان ایر هواپیمایی زاگرس
ایران ایرتور هواپیمایی کاسپین    
آژانس هواپیمایی طاها گشت