آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران

تهران

شهر بزرگ تهران، پایتخت ایران می باشد که در کوهپایه رشته کوه البرز قرار گرفته است. این شهر از 200 سال قبل که شهری کوچک بود، و به دستور آقا محمد خان قاجار تنها پایتخت ایران اعلام شد. و تا امروز که به یکی از مهم ترین کلان شهر های جهان تبدیل شده است. پایتخت بوده است. این شهر با 707 کیلومتر مربع مساحت و بیش از 9 میلیون نفر جمعیت یکی از پرجمعیت ترین شهر های جهان است. تهران به دلیل پایتخت بودن و داشتن جاذبه های منحصر به فرد، سالانه میزبان حدود 1.2 میلیون گردشگر خارجی از سراسر جهان می باشد.

 

بلیط هواپیما تهران

برای خرید بلیط هواپیما تهران، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد تهران از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد تهران را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی امام خمینی

این فرودگاه اولین و اصلی ترین فرودگاه پایتخت می باشد. و در 30 کیلومتری جنوب غربی تهران، در نزدیکی رباط کریم و اسلامشهر قرار گرفته است. این فرودگاه تنها مسئولیت پرواز های بین المللی را به عهده دارد. و انجام تمام پروازهای داخلی و حج به عهده فرودگاه دوم تهران، مهرآباد، می باشد. در فرودگاه امام خمینی مجموعاً 70 شرکت هواپیمایی ؛ که 47 خط ویژه مسافربری، 6 خط ویژه حمل و نقل باری و 7 خط هوایی نیز به صورت چارتری در حال فعالیت هستند.

در طول یک هفته بیش از 850 پرواز در این فرودگاه صورت می گیرد و طبق آمارثبت شده فرودگاه امام خمینی در سال 2017 جابه جایی 8852232 مسافر را مدیریت کرده است؛ که پیش بینی می شود این رقم در سال های آینده بسیار بیش از 9 میلیون نفر شود.

در ادامه لیست تمام 20 ایرلاین داخلی آورده شده است.

ایران ایر هواپیمایی ماهان هواپیمایی معراج هواپیمایی پیام
کیش ایر هواپیمایی آسمان هواپیمایی تابان هواپیمایی فارس ایرقشم
ایران ایرتور هواپیمایی زاگرس هواپیمایی کاسپین هواپیمایی وارش
تفتان ایر هواپیمایی آتا هواپیمایی اترک هواپیمایی سپهران
پویا ایر هواپیمایی قشم هواپیمایی کارون هواپیمایی ساها

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت