آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل

برای رزرو هتل خارجی می‌توانید از باکس بالا مقصد خود را به همراه تاریخ و تعداد مسافر انتخاب کنید تا تمام هتل های مورد نظرتان را به همراه قیمت پیدا کنید. در پایان می‌توانید با استفاده از کارت‌های بانکی شتاب به راحتی هتل خود را رزرو کنید.

طبق گفته سازمان گردشگری جهانی پیش بینی شده است که به احتمال خیلی زیاد تا پایان سال 2020 میلادی درآمد و فعالیت صنعت گردشگری برابر با فعالیت و درآمد نفت در کل جهان گردد. توجه و رسیدگی به بخش هتلداری وسیستم رزرو هتل خارجی در این صنعت نیز یکی ار مهم ترین عوامل پیشرفت و جلب توجه گردشگران می گردد.

رزرو هتل

در حال حاضر در سراسر جهان برای درجه بندی و نشان دادن کیفیت و ویژگی های هر هتل از سیستم طبقه بندی رایج ستاره ای استفاده می شود. در این روش هتل ها از ضعیف ترین به بهترین هتل به ترتیب از یک ستاره به پنج ستاره رتبه بندی می شوند. این روش طبقه بندی ابتدا در سال 1979 در کشور سوئیس آغاز شد، اما امروزه با کمی تفاوت در برخی معیار ها در هر کشور اجرا می شود. روش طبقه بندی دیگری که البته خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرد؛ درجه بندی حروفی می باشد که هتل ها در این مدل از A تا F از بهترین به ضعیف ترین درجه بندی می شوند.

رتبه بندی هتل ها در ایران

در کشورمان ایران مسئول درجه بندی و ستاره هتل ها سازمان میراث فرهنگی می باشد؛ که براساس استاندارد های خارجی و برخی مسائل منطقه ای طبقه بندی می کند. مهم ترین معیار ها که معمولاً جهانی می باشند، کیفیت ارائه خدمات، رفتار و آموزش پرسنل، غذا، تمیزی اتاق، موقعیت مکانی هتل، بهداشت، سیستم رزرواسیون هتل، امنیت و نظم هتل می باشند. البته لوکس بودن و ارائه امکانات متفاوت و خاص نیز در تعداد ستاره های هتل تاًثیر دارد.

این سیستم جهانی هم باعث رقابت هتل ها در جذب ستاره بیشتر و در نهایت مسافر بیشتر با یکدیگر و هم رقابتی جهانی در رشد صنعت گردشگری شده است. اما مهم ترین ویژگی آن معرفی بهترین ها برای رزرو هتل مسافر می باشد.

آژانس هواپیمایی طاها گشت