آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در تورنتو

تورنتو

در حال حاضر سفر به کانادا یکی از پر طرفدار ترین سفر ها به ویژه برای ایرانیان می باشد. تورنتو پر جمعیت ترین شهر این کشور، مهم ترین مقصد در این سفر می باشد. این شهر با داشتن مکان های تفریحی و گردشگری متعدد یکی از بهترین تجربه های سفری هر فرد می باشد.

رزرو هتل تورنتو در طاهاگشت

در سایت طاهاگشت این امکان وجود دارد که برای رزرو هتل تورنتو از میان هتل های بسیار زیاد این شهر، بهترین هتل متناسب با خواسته خود را انتخاب و اقدام به رزرو نمایید.

جستجو و رزرو هتل

در قسمت جستجویی که در بالا صفحه قرار گرفته است، شهر مورد نظر ، تاریخ ورود و خروج ، تعداد اتاق و مسافرین را مشخص نمایید و در آخر گزینه جستجو را بزنید. نتیجه جستجو، تمام هتل های موجود برای تورنتو به همراه عکس و اطلاعات مختصری درباره هتل نمایش داده می شود. همچنین در مقابل نام هر هتل مجموع قیمت تمام مدت اقامت برای کل مسافران نشان داده می شود. حال پس از انتخاب هتل، گزینه رزرو را بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات ، انتخاب اتاق ها و پرداخت اینترنتی هزینه اتاق، واچر هتل را دریافت نمایید.

هتل شانگری لا تورنتو     5 ستاره

یکی از لوکس ترین انتخاب های هتل در شهر تورنتو، هتل 5 ستاره شانگریلا در فاصله 15 دقیقه ای از برج سی ان و سالن نمایش رویال الکساندرا می باشد. این هتل مجلل با امکاناتی مانند استخر سرپوشیده و سرباز، آمفی تئاتر، سونا، جکوزی،  باشگاه، سینما، چند رستوران و کافه خاص، اتاق های لاکچری وبا امکانات تکمیل و ... یکی از بهترین هتل های کانادا برای اقامت می باشد.

هتل ریتز کارلتون  تورنتو   5 ستاره

این هتل نیز همانند شانگری لا از 5 ستاره های لوکس و خاص تورنتو می باشد. اما نسبت به شانگری لا از موقعیت مکانی بهتری، در مرکز شهر و نزدیکی دریاچه انتاریو برخوردار می باشد. این هتل تازه ساز در سال 2011 در یازده طبقه افتتاح شده است. هتل ریتز کارلتون با امکاناتی کامل و بسیار خاص، محل اقامت مسافران خاص و لوکس تورنتو می باشد.

هتل شرایتون دانتون تورنتو     4 ستاره

این هتل چهار ستاره بزرگ با 1372 اتاق در 43 طبقه در یکی از بهترین نقاط شهر تورنتو در قاصله 10- 15 دقیقه ای با برج سی ان قرار گرفته است. این هتل به غیر از ارائه امکاناتی در حد هتل 5 ستاره در فاصله نزدیک به مکان های مهم شهر تورنتو قرار گرفته است. به همین دلیل است که مسافران بسیار زیادی هتل شرایتون دانتون تورنتو را برای اقامت انتخاب می کنند.

هتل شانگری لا انتاریو تورنتوهتل شرایتون دانتون تورنتوهتل شرایتون دبی

آژانس هواپیمایی طاها گشت