امارات متحده عربی کشوری است واقع در منطقه خاورمیانه، در دریای عمان و خلیج فارس که با کشور های عمان،عربستان سعودی مرز مشترک دارد. مهم ترین و مدرن ترین شهر این کشور ، دبی می باشد. شهر دبی با امکاناتی فوق العاده لوکس و مدرن، در سطح جهانی مطرح و به محبوب ترین مقاصد گردشگری تبدیل شده است. دلیل اصلی شهرت امارات نیز وجود شهر دبی و شگفتی های ان می باشد. تور امارات یکی از محبوب های گردشگران کشورمان می باشد.

واژه امارات به معنای شیخ نشین  یا امیرنشین می باشد. امارات متحده عربی، اتحادی از هفت شیخ‌نشین کوچک به نام‌های ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین است که بعد از استقلال از بریتانیا در ۲ دسامبر ۱۹۷۱ میلادی شکل گرفت. و این روز را با نام روز ملی امارات  هر ساله جشن می‌گیرند.

ویزای توریستی امارات

برای سفر به تمامی شهرهای امارات نیاز به دریافت ویزا دارید، اما نه تنها گرفتن ویزا این کشور اصلا سخت نیست بلکه نیاز به رفتن به سفارت و صرف کلی زمان ندارد. برای گرفتن ویزا امارات شما فقط باید سراغ کارگزاران بروید. در کل بهترین و راحت ترین راه موجود برای دریافت ویزا، آژانس های هواپیمایی می باشند. آژانس های معتبر و فعال با گرفتن اطلاعات شما اقدام به دریافت ویزا شما می کنند و بدون دردسر وبا کمترین هزینه ویزا را به دستتان می رسانند.

مدارک لازم برای دریافت ویزا امارات

یکی از ویژگی های خوب ویزای امارات، مدارک کم مورد نیاز آن می باشد. شما برای دریافت ویزا امارات تنها لازم است یک اسکن رنگی از صفحه اول پاسپورتتان را داشته باشید. البته توجه داشته باشید که پاسپورت شما حداقل باید 6 ماه تا پایان اعتبارش زمان داشته باشد. وگرنه فاقد اعتبار می باشد.