تور قطب جنوب

احتمالاً یکی از شگفت‌انگیزترین مقاصدی که می‌توان به آن سفر کرد، قطب جنوب است. تور قطب جنوب یک تور بسیار لوکس و ویژه برای علاقه‌مندان به سفر و گردشگری است. مجموعه طاهاگشت یک تور بسیار لوکس و متفاوت قطب جنوب را برای نوروز 1403 طراحی کرده که می‌توانید از هم اکنون نسبت به رزرو آن اقدام کنید. در ادامه با منطقه قطب جنوب، دیدنی‌ها و قوانین عجیب آن بیش‌تر آشنا می‌شویم.

 

منطقه جغرافیایی قطب جنوب

قطب جنوب دورترین نقطه کره زمین است. سرزمینی پوشیده از برف، یخ  که خورشید در آن غروب نمی‌کند و هوای بسیار سردی دارد. قطب جنوب در مالکیت هیچ کشوری نیست و بر اساس معاهدات بین المللی هیچ دولتی حق استقرار نیروی نظامی در قطب جنوب را ندارد. برای سفر به قطب جنوب باید به سمت آمریکای جنوبی برویم. بنابراین تورهای قطب جنوب با سفر به تور برزیل و آرژانتین شروع شده و پس از بازدید از این کشورها سوار بر کشتی به سمت قطب جنوب حرکت می‌کنیم.

نام تور  تور سوپرلوکس قطب جنوب 
تاریخ برگزاری  28 اسفندماه 1402 تا 19 فروردین‌ماه 1403
تعداد روزهای تور  21 روز و 20 شب
حداقل قیمت تور  800 میلیون تومان
مهلت ثبت نام 1 اسفندماه 1402
نحوه ثبت نام  حضوری و تلفنی 
شماره تماس  2124825000
کشورهای محل بازدید آرژانتین و برزیل

آیا از ایران می‌توان به قطب جنوب سفر کرد؟

برادران امیدوار در دهه 1330 اولین ایرانیانی بودند که برای نخستین بار به قطب جنوب سفر کردند. تا چند دهه صحبت از قطب جنوب تنها منحصر به جهان‌گردان بود و تورهای قطب جنوب عملاً اجرا نمی‌شدند. اما با گسترش و توسعه گردشگری در حال حاضر سالانه نزدیک به 50 هزار نفر از سراسر دنیا به این منقطه سفر می‌کنند. در ایران مجموعه طاهاگشت مجری مستقیم تور قطب جنوب است که تورهای بسیار لوکسی را برای این منطقه برگزار می‌کند.

بهترین زمان سفر به قطب جنوب

قطب جنوب در سراسر سال سرد است و تقریباً هیچ‌وقت نمی‌توان در این منطقه هوای گرم یا حتی نزدیک به گرم را تجربه کرد. به طور معمول تورهای قطب جنوب در بهار و تابستان که کمی دما هوا بیش‌تر است، برگزار می‌شود. تور قطب جنوب نوروز 1403 فرصتی است که می‌تواند شما را با یکی از بکرترین مناطق دنیا آشنا کند.

جاذبه‌های تور قطب جنوب

قطب جنوب منطقه‌ای کاملاً بکر و ساخته دست طبیعت است. قطب جنوب پوشیده از برف با کوهستان‌های یخی و حیواناتی مثل پنگوئن احتمالاً چیزی است که هر گردشگری دوست دارد یک‌بار تجربه کند. جالب است بدانید قطب جنوب قوانین بسیار خاصی هم دارد. برای مثال با توجه به اکوسیستم شکننده این محیط، قبل از پیاده‌شدن از کشتی باید لباس مخصوص و به دور از آلودگی به تن کنید تا بتوانید از پیاده‌روی بر روی یخ لذت ببرید.

بخش زیادی از تور قطب جنوب بر روی کشتی کروز می‌گذرد، یک سفر دریایی تمام عیار که حداقل 11 روز در اطراف قطب جنوب حرکت می‌کند و از دور می‌توانید شاهد زندگی گروهی پنگوئن‌ها و خانه‌سازی آن‌ها باشید.

مسیر حرکت در سفر به قطب جنوب

تور سفر به قطب جنوب از آرژانتین آغاز شده و سپس 11 شب بر روی کشتی کروز در آب‌های قطب جنوب توقف خواهیم داشت. پس از این توقف طولانی به آرژانتین بازمی‌گردیم و در آخرین مقصد 5 شب را در برزیل سپری خواهیم کرد. در این مسیر از تمام جاذبه‌های گردشگری کشورهای آرژانتین، برزیل و قطب جنوب دیدن می‌کنیم. مسیر حرکت کلی ما در تور قطب جنوب به شکل زیر خواهد بود: 

2 شب بوینس آیرس

1 شب اوشوایا

11 شب کشتی قطب جنوب

1 شب پورتوایگوازو

2 شب ایگواسو

3 شب ریو

قیمت تور قطب جنوب

بین تورهای خارجی تور قطب جنوب با توجه به مسافت و خدمات لوکس، قیمتی بالاتر دارد. برای اطلاع از شرایط قیمتی تور قطب جنوب با طاهاگشت تماس حاصل کنید.

خدمات ویژه طاهاگشت در تور قطب جنوب

 • بازدید از 7 شهر دیدنی و 37 جاذبه گردشگری قطب جنوب، برزیل و آرژانتین
 • گشت هلی‌کوپتر بر فراز شهر ریو برزیل
 • رفت و برگشت با پرواز هوایی امارات
 • اقامت در هتل‌های 4 و 5 ستاره
 • راهنمای مجرب فارسی‌زبان از ایران از ابتدا تا انتهای سفر
 • راهنمای دو زبانه انگلیسی و پرتغالی‌زبان
 • پرداخت کلیه‌ی ورودی‌های جاذبه‌های توریستی
 • 20 وعده صبحانه بین‌المللی
 • 24 وعده ناهار و شام در رستوران‌های هتل و کشتی
 • CIP رفت فرودگاهی
 • ترجمه کلیه مدارک و تایید آن‌ها
 • پرداخت عوارض خروج از کشور
 • 11 شب اقامت در کشتی کروز
 • بیمه مسافرتی تا سقف 50 هزار یورو با پوشش کرونا

متفاوت‌ترین تور زندگی با سفر به قطب جنوب

سفر به قطب جنوب اتفاقی نیست که تکراری شود. تقریباً سفر به هر کشوری را می‌توان انتظار داشت به جزء قطب جنوب. اما طاهاگشت به شما پیشنهاد می‌دهد در صورتی که امکان سفر را دارید، این پیشنهاد ویژه را رد نکنید. بازدید از برزیل، آرژانتین، 11 شب روز بر روی کشتی کروز همراه با وعده‌های غذایی جذاب و در نهایت پیاده‌روزی در سرزمینی که قطر یخ‌های آن به 3000 هزار متر می‌رسد، تجربه‌ای است که شاید یک‌بار در زندگی بتوان آن را به دست آورد. برای خرید تور قطب جنوب و کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید از طریق شماره تلفن 02124825000 تماس حاصل کنید.