تور سریلانکا

سریلانکا در جنوب هند واقع شده و یکی از جذاب‌ترین کشورهای آسیایی برای گردشگری است. طاهاگشت مجری مستقیم تور سریلانکا است و به شما کمک می‌کند که تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از سفر به این کشور را داشته باشید. در ادامه نگاهی به سریلانکا، جاذبه‌های دیدنی این کشور و در نهایت راهنمای سفر به سریلانکا را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

جاهای دیدنی تور سریلانکا

برای کسانی که هیجان گشت و گذار در طبیعت را دارند و دوستدار تماشای حیوانات هستند، سریلانکا یک مقصد بی‌بدیل است. پارک ملی  Udawalawe و پارک ملی یالا امکان مشاهده زندگی طبیعی حیوانات حیات وحش سریلانکا را در محیطی وسیع به شما می‌دهد. از طرفی قلعه‌های تاریخی قدیمی و وجود معابد مذهبی کهن این فرصت را برای گردشگران تورهای سریلانکا فراهم می‌کند تا با فرهنگ و سنن این کشور کهن سال آسیایی آشنا شوند.

هتل ها و خدمات طاهاگشت در تور سریلانکا

طاهاگشت همیشه تلاش کرده که بهترین خدمات را در تورهای سریلانکا به همراهان خود ارائه کند. در تمامی تورهای سریلانکا بهترین هتل‌های 5 ستاره این کشور برای اقامت انتخاب شده و بسته به پکیج تور سریلانکا خدماتی مثل گردش همراه با تور لیدر، پرداخت کلیه ورودی‌های گردشگری، خدمات دریافت ویزا، بیمه مسافرتی و ارائه سه وعده غذایی از جمله خدمات طاهاگشت در تورهای سریلانکا است.

بهترین فصل برای سفر به سریلانکا

سریلانکا در تمامی فصول سال جذاب و دیدنی است. آب و هوای این کشور معتدل است. اما پیشنهاد می‌کنیم در فصل پاییز و زمستان تا اواسط بهار به این کشور سفر کنید. ماه‌های دسامبر تا آوریل بهترین گزینه برای خرید تور سریلانکا است.

مدارک مورد نیاز برای خرید تور سریلانکا

پس از خرید تور سریلانکا، تمامی کارهای مربوط به مدارک و اخذ ویزای توریستی سریلانکا توسط آژانس گردشگری طاهاگشت انجام می‌شود. سریلانکا از جمله کشورهایی است که برای سفر به آن بایستی ویزای توریستی داشته باشید.

طاهاگشت؛ دو دهه سابقه برای تجربه بهترین تور سریلانکا

اگر اهل هیجان و ماجراجویی هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً تور سریلانکا را امتحان کنید. طبیعت بکر، معابد کهن و جاذبه‌های فرهنگی مختلف باعث شده که سریلانکا برای اکثر علاقه‌مندان به سفر و گردشگری یک انتخاب ایده‌آل باشد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره تورهای آتی سریلانکا می‌توانید با شماره تلفن 02124825000 تماس حاصل کنید.