آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در رم

رم

رم شهری چندهزار ساله از امپراتوری روم بوده است، و به عنوان بزرگترین موزه بدون سقف و درب جهان شناخته می شود. سفر به این شهر باستانی تقریباً کم هزینه بوده چرا که رم جز شهر های کم هزینه جهان شناخته شده است. که به همین منظور مسافران زیادی سالانه برای بازدید  وارد ایتالیا می شوند.

رزرو هتل رم در طاهاگشت

در سایت طاهاگشت امکان رزرو هتل رم از گران قیمت ترین هتل تا هتل های کاملاً اقتصادی با موقعیت های مکانی و امکانات متفاوت فراهم می باشد.

جستجو و رزرو هتل

در قسمت جستجویی که در بالا صفحه قرار گرفته است، شهر مورد نظر ، تاریخ ورود و خروج ، تعداد اتاق و مسافرین را مشخص نمایید و در آخر گزینه جستجو را بزنید. نتیجه جستجو، تمام هتل های موجود برای رم به همراه عکس و اطلاعات مختصری درباره هتل نمایش داده می شود. همچنین در مقابل نام هر هتل مجموع قیمت تمام مدت اقامت برای کل مسافران نشان داده می شود. حال پس از انتخاب هتل، گزینه رزرو را بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات ، انتخاب اتاق ها و پرداخت اینترنتی هزینه اتاق، واچر هتل را دریافت نمایید.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش رم آشنا خواهیم شد.

هتل وستین اکسلسیور    5 ستاره

این هتل لوکس و بزرگ در یکی از زیباترین قصرهای رم راه اندازی شده  است که با وسایل هایی قدیمی و عتیقه، لوستر و تابلو های مجلل تزئین شده است. درباره این هتل باشکوه افسانه و داستان های بسیاری وجود دارد که آن را در نظر مسافران جذاب تر می کند. هتل اکسلسیور در بین پلکان اسپانیایی و گالری و باغ های بورقس قرار گرفته و به بسیاری از اماکن و راه های حمل و نقل عمومی شهر دسترسی دارد.

بوتیک هتل لیبریتی    4 ستاره

این هتل به تازگی در سال 2017 شروع به فعالیت کرد. اما از جهت تکمیل بودن امکانات ، داشتن موقعیت مکانی مناسب و همچنین به خاطر نزدیکی این هتل به ایستگاه های مترو، قطار و اتوبوس به سرعت در میان گردشگران این شهر شناخته و به محبوبیتی خاص رسید.

هتل کندی   3 ستاره

هتل کندی رم در 6 طبقه با 53 اتاق در نزدیکی کلیسا سانتا ماریا قرار گرفته و همچنین با نزدیکی به ایستگاه قطار ترمینیتی، موقعیت بسیار مناسبی برای گردشگران و جابه جایی در شهر دارد. دو تا از امکانات جالب این هتل داشتن کتابخانه ای بین المللی و مکانی برای اجاره دوچرخه به مسافران هتل می باشد. 

هتل وستین رمهتل لیبرتی رمرزرو هتل در رم

آژانس هواپیمایی طاها گشت