با انتخاب تور اندونزی شما پا به کشوری در آسیای جنوب شرقی خواهید گذاشت که با وجود داشتن جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و جذاب، همانند جواهری ارزشمند در آب های اقیانوسیه قرار گرفته است. اندونزی به عنوان بزرگترین کشور مجمع الجزایر در جهان، با داشتن مردم مهمان نواز، فرهنگ ها، آداب و رسوم، سنت ها، آثار هنری، غذا، حیوانات، گیاهان، مناظر و هزاران ویژگی دیگر امروزه مقصد سفر گردشگران بسیاری از سراسر جهان می باشد. 

این کشور چهارمین کشور پرجمعیت و پانزدهمین کشور بزرگ جهان می باشد. اندونزی به مجموعه ای از جزایر کوچک گفته می شود که در اقیانوس کبیر واقع شده اند. این کشور دقیقا روی خط استوا  قرار گرفته است و با مالزی مرز مشترک دارد.

حمل و نقل در اندونزی

در طول مدت اقامت در اندونزی شما چندین راه برای جابه جایی در شهر دارید، اما معمول تر و بهترین گزینه ی آن ها تاکسی و اتوبوس های شهری می باشند. اتوبوس یا در زبان محلی اندونزی ها ترنسجاکار ارزان قیمت ترین وسیله حمل و نقل این شهر می باشد که هر روز از ساعت 5 صبح شروع به کار می کنند. و در بیشتر نقاط شهر ایستگاه دارد. به طور کلی هزینه سفر به اندونزی بسیار کم می باشد. حتی اگر دوست داشته باشید با تاکسی نیز رد شهر جابه جا شوید لازم به پرداخت بسیار زیاد نمی باشید. تاکسی ها که معمولا همگی زرد رنگ می باشند به راحتی در دسترس و در تمام شهر دیده می شوند.