تور آفریقای جنوبی؛ سفر لوکس به سرزمین الماس

آفریقای جنوبی شناخته‌شده‌ترین کشور جنوب قاره آفریقا است. این کشور به دلیل مساحت قابل توجه، معادن الماس، طبیعت ناب و البته یک تاریخ پرافتخار مقصدی جذاب برای یک سفر خاطره‌انگیز است. تور آفریقای جنوبی طاهاگشت کامل‌ترین برنامه گردشی در آفریقا را به شما ارائه می‌دهد و با ارائه خدماتی لوکس و منحصر به فرد تجربه‌ای متفاوت از سفر به قلب آفریقا را برای شما رقم می‌زند.

برنامه تور آفریقای جنوبی تابستان 1402

تور آفریقای جنوبی در تابستان 1402 و در قالب چند پکیج مختلف تعریف شده است. شهرت اصلی آفریقای جنوبی به طبیعت ناب و وحشی آن است. باغ وحش ملی آفریقای جنوبی، پارک‌های حیات وحش و سواحل جذاب این کشور مقصدی ایده‌ال برای یک سفر تابستانی دلنشین است. در تور آفریقای جنوبی برای تمامی امکان گردشگری این کشور نظیر پارک‌های حیات وحش، مراکز خرید و امکان تاریخی برنامه‌ریزی کاملی صورت گرفته که با فراغ بال بتوانید از سرزمین الماس دیدن کنید.

قیمت تور آفریقای جنوبی

برای اطلاع از هزینه تور آفریقای جنوبی در تابستان 1402 می‌توانید با شماره تلفن 02124825000 تماس حاصل کنید.

خدمات طاهاگشت در تور لوکس آفریقا جنوبی

ما برای رضایت خاطر شما بالاترین کیفیت را در ارائه خدمات در نظر گرفته‌ایم. اقامت در هتل‌های 4 و 5 ستاره، خدمات CIP در فرودگاه امام خمینی تهران و پرواز با ایرلاین امارات در کنار پرداخت کلیه ورودی‌های گردشگری آفریقای جنوبی و انجام صفر تا صد اخذ ویزا از جمله خدمات ویژه طاهاگشت در تور آفریقای جنوبی است.

لوکس ترین تور آفریقای جنوبی با طاهاگشت

اگر قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تور لوکس آفریقای جنوبی طاهاگشت را از دست ندهید. تجربه دو دهه حضور فعال در صنعت گردشگری ایران و برگزاری صدها تور خارجی به ما کمک کرده که بتوانیم تجربه‌ای متفاوت از سفر را خلق کنیم. برای خلق یک تجربه جذاب کنار شما هستیم.