تور ژاپن؛ سفر به سرزمین سامورایی‌ها

ژاپن یکی از متفاوت‌ترین سفرهای شما خواهد بود! سرزمینی که در آن تلاقی تکنولوژی، طبیعت و فرهنگ سامورایی درهم آمیخته و فضایی کاملاً متفاوت با سایر کشورهای آسیای شرقی دارد. آژانس هواپیمایی طاهاگشت مفتخر است به عنوان بزرگ‌ترین برگزارکننده تورهای لاکچری ژاپن تجربه سفری متفاوت را برای شما رقم بزند.

سرزمین خورشید تابان منتظر شماست

ژاپن، دهمین کشور پرجمعیت دنیاست. سرزمین خورشید تابان علی‌رغم مساحت کم در 50 سال گذشته توانسته به یکی از قطب‌های اقتصادی دنیا تبدیل شود. ژاپن سرزمینی کهن با تاریخی پرافتخار است، پیدایش سرزمین ژاپن به 300 سال پیش از میلاد مسیح بازمی‌گردد.

ژاپن از بدو تاسیس تاکنون به صورت پادشاهی اداره شده و امپراطوران از سلسه‌های مختلف بر این کشور حکمرانی کرده‌اند. امپراطور میجی، بنیان‌گذار ژاپن جدید است. پس از دو جنگ جهانی و خصوصاً شکست در جنگ جهانی دوم ژاپن توانست با بازسازی اقتصادی خود به یکی پیشروترین اقتصادهای دنیا تبدیل شده و ده‌ها برند مختلف را به بازارهای جهانی معرفی کند.

این تاریخ پرافتخار و حکمرانی صدها امپراطور بر مجمع‌الجزایر ژاپن، مجموعه‌ای عظیم از آثار فرهنگی و تاریخی و طبیعی را پدید آورد. در تور ژاپن طاهاگشت ما به مشهورترین و جذاب‌ترین نقاط ژاپن سفر می‌کنیم، طعم غذاهای ژاپنی را تجربه کرده، با آداب و رسوم ژاپنی آشنا شده و یک شب رویایی را در کشتی کروز را سپری خواهیم کرد.

در تور ژاپن از کجا بازدید می‌کنیم؟

تورهای ژاپن طاهاگشت، کامل‌ترین پکیج بازدید را ارائه می‌کند. دیدن قصرهای سلطنتی، پارک‌های طبیعی، آبشارها، استفاده از قطارهای سریع‌السیر و گردش در محله‌های تاریخی ژاپن از جمله برنامه تور ژاپن است. در ادامه مهم‌ترین مقاصدی که در تور ژاپن از آن بازدید خواهیم کرد را بررسی خواهیم کرد.

کوه فوجی، قله مقدس سامورایی‌ها

کوه آتشفشانی فوجی، یکی از مظاهر سرزمین خورشید تابان است. شاید بتوان این کوه را مانند کوه دماوند کشور خودمان در نظر گرفت که در بسیاری از نقش‌های مرتبط با ژاپن به تصویر کشیده شده است.

قله فوجی با بلندی 3776 متر، بلندترین قله ژاپن است. این کوه آتشفشانی آخرین بار 300 سال پیش فوران کرده و در فرهنگ ژاپن به عنوان یکی از سه کوه مقدس این کشور شناخته می‌شود.

برج توکیو، بازدید از ایفل ژاپنی‌ها

برج توکیو یکی از معروف‌ترین برج‌های مدرن ژاپن است که به تقلید از برج ایفل فرانسه طراحی و اجرا شده است. این برج مخابراتی و تفریحی در قلب توکیو پایتخت ژاپن قرار گرفته و جلوه‌ای مدرن به توکیو بخشیده است.

در تمامی پکیج‌های مختلف تور ژاپن طاهاگشت از تمامی مکان‌های گردشگری این کشور بازدید کرده و زمان مناسبی را برای آشنایی و عکاسی در نظر گرفته‌ایم. در تمامی بازدیدها تور لیدر فارسی‌زبان همراه ماست تا اطلاعاتی کامل را به مسافران ارائه کند.

قیمت تور ژاپن چقدر است؟

قیمت تور ژاپن با توجه به بعد مسافتی و همچنین ارزش بالای ین ژاپن به نسبت سایر مقاصد بالاتر است. با توجه به نوسانات قیمت دلار برای اطلاع از آخرین قیمت تور ژاپن می‌توانید با شماره تلفن 0212485000 تماس گرفته و از مشاوره همکاران ما در طاهاگشت استفاده کنید.

خدمات تور ژاپن طاهاگشت؛ از تور لیدر فارسی‌زبان تا پرداخت کلیه ورودی‌ها

ما در تور لوکس ژاپن برای جلب رضایت خاطر شما خدمت متنوعی را در نظر گرفته‌ایم تا بدون هیچ دغدغه‌ای فقط از سفر به ژاپن لذت برده و یک تجربه متفاوت را به دست آورد.

خدمات Commercial Important Person یا CIP فرودگاه امام خمینی در تمامی مراحل از دریافت کارت پرواز تا سوار شدن بر هواپیما تمامی دغدغه‌های شما را رفع می‌کند. همچنین عوارض خروج از کشور و ترجمه مدارک به صورت رایگان توسط آژانس هواپیمایی طاهاگشت انجام می‌شود.

28 سال سابقه برای تجربه بهترین سفر به ژاپن

آژانس هواپیمایی طاهاگشت 28 سال سابقه درخشان در برگزار تورهای خارجی لوکس دارد. تمامی تلاش طاهاگشت خلق یک تجربه متفاوت از سفر به ژاپن است. کامل‌ترین برنامه گردشی در ژاپن، تور لیدر فارسی زبان و کشتی کروز قطعاً می‌تواند یک تجربه شیرین را در ژاپن برای شما رقم بزند. سرزمین خورشید تابان منتظر شماست.